Biuletyn Informacji Publicznej  Gmina Przyłęk  www.przylek.pl
Transmisja Sesji Rady Gminy
Dane
Organy
Wójt Gminy
Z-ca Wójta
Sekretarz Gminy
Skarbnik Gminy
Rada Gminy
Referaty
Jednostki organizacyjne
Prawo lokalne
Statut
Regulamin
Zarządzenia
Zawiadomienia o sesji
Posiedzenia Komisji
Baza Aktów Własnych
Uchwały
Protokoły z sesji
Protokoły z komisji
Budżet
Procedury naboru na stanowiska
Strategia rozwoju
Plan Rozwoju Lokalnego
Raport o stanie gminy za 2018 r.
Raport o stanie gminy za 2019 r.
Raport o stanie gminy za 2020 r.
Zagospodarowanie przestrzenne
Lokalna Strategia Rozwoju LGD na 2009-2015
Akty Prawa Miejscowego
Podatki i opłaty lokalne
Poradnictwo dla mieszkańców
Ochrona danych osobowych
Inne
Inne
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Deklaracja dostępności
Jednostki organizacyjne gminy
Wybory
Ogłoszenia
Odpady
Sprawozdania
Konkursy
Spółki prawa handlowego
Środki UE 2014 - 2020
Przetargi
Zapytania ofertowe
Rejestry i ewidencje
Protokóły z kontroli
Oświadczenia
Obwieszczenia
Dostęp do informacji publicznej
Wykaz nieruchomości
Informacje nieudostępnione
Środowisko
Oferty inwestycyjne
Wykaz sołectw
Petycje
Skargi i wnioski
Pozostałe
Serwis
Skrzynka Podawcza 2
Sprawdź stan spraw
Dziennik Ustaw
Wyszukiwarka
Instrukcja obsługi
Redakcja
Wykaz danych o środowisku
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Wykaz sołectw strona główna 

Wykaz sołectw
Wykaz sołectw Gminy Przyłęk 

Lp.

Nazwisko i imię sołtysa

Sołectwo

1.

Jaskólska Agnieszka

Andrzejów

2.

Krawczyk Małgorzata

Babin

3.

Mizak Anna

Baryczka

4.

Majewska Halina

Grabów nad Wisłą

5.

Makuch Elżbieta

Helenów

6.

Koniarz Irena

Ignaców

7.

Ozga Renata

Krzywda

8.

Makuch Tadeusz

Kulczyn

9.

Gajowiak Agnieszka

Lipiny

10.

Kramek Wojciech

Lucimia

11.

Koncka Barbara

Łagów

12.

Goździkowski Tomasz

Łaguszów

13.

Mazur Wojciech

Ławeczko Nowe

14.

Madejski Henryk

Ławeczko Stare

15.

Cywka Robert

Mierziączka

16.

Piwoński Robert

Mszadla Dolna

17.

Jasik Bogusław

Mszadla Nowa

18.

Ciupak Joanna

Mszadla Stara

19.

Baryła Elżbieta

Okrężnica

20.

Kula Andrzej

Pająków

21.

Babut Stanisław

Przyłęk

22.

Figura Marzena

Rudki

23.

Gołda Dorota

Stefanów

24.

Dąbrowska Anna

Szlachecki Las

25.

Woźniak Tomasz

Wólka Łagowska

26.

Nędziak Tomasz

Wysocin

27.

Włudarczyk Andrzej

Załazy

28.

Janeczek Marzena

Zamość Nowy, Wólka Zamojska

29.

Błazik Leszek

Zamość Stary

 

 
Data wprowadzenia informacji 2015-05-06 10:01:29 Informację zaktualizowano 2021-06-10 12:48:18, wprowadzający: Administrator Gmina
wersja do druku