Referaty
Referaty
 

1. Referat finansowy

  • główny specjalista d/s księgowości budżetowej - Anna Krześniak e-mail: krzesniak@przylek.pl , tel. 48-677-30-16 w. 42,
  • pracownicy księgowości budżetowej:
    Inspektor Danuta Małek e-mail: malek.d@przylek.pl , Inspektor Krystyna Rutkowska tel. 48-677-30-16 w. 45, e-mail: rutkowska@przylek.pl  tel. 48-677-30-16 w. 34,
  • pracownicy księgowości podatkowej: 
    Inspektor Janina Jóźwik tel. 48-677-30-16 w. 34,
  • pracownicy d/s wymiaru podatków i usług, Inspektor Janina Chojecka e-mail: chojecka@przylek.pl, Dorota Malinowska e-mail: malinowska@przylek.pl tel. 48-677-30-16 w. 47,
  • stanowisko d/s obsługi kasy, fakturowania usług i rozliczania podatku VAT - Inspektor Mazur Barbara tel. 48-677-30-16 w. 38.

2. Referat Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa, Spraw Obywatelskich i Ochrony Środowiska 

  • kierownik referatu - Inspektor Leszek Rutkowski tel. 48-677-30-16 w. 43, e-mail: rut.leszek@przylek.pl
  • stanowisko d/s rolnictwa, handlu i usług - Inspektor Barbara Małek tel. 48-677-30-16 w. 41, e-mail: malek.b@przylek.pl  
  • stanowisko ds. obrony cywilnej, spraw wojskowych i drogownictwa- Podinspektor Wioletta Kałużyńska tel. 48-677-30-16 w. 44, e-mail: kaluzynska@przylek.pl
  • Stanowisko ds. pozyskiwania środków unijnych i zamówień publicznych - Tomasz Olczyk, tel. 48-677-30-16 e-mail: olczyk@przylek.pl
  • konserwatorzy - Krzysztof Mazur, Piotr Ciupak,

2. Referat Oświatowo - Gospodarczy:

  • Kierownik referatu oświatowo - gospodarczego - Mirosław Madejski - mmadejski@przylek.pl , tel. 48-677-34-97,
  • Główny Księgowy - oświatowych jednostek budżetowych - Teresa Kilijanek e-mail: kilijanek@przylek.pl, tel. 48-677-30-16 w. 49, 
  • Inspektor Jolanta Fijoł e-mail: fijol@przylek.pl tel. 48-677-30-16 w. 37
  • Inspektor Jaskulska Teodora, e-mail: jaskulska@przylek.pl  tel. 48-677-30-16 w. 37, 
  • stanowisko d/s administracyjnych BHP i sekretariatu - Inspektor Iwona Raczkowska tel. 48-677-30-16,
  • woźny - Elżbieta Kozieł,
  • Kierowca autobusu- Henryk Kilijanek

3. Skarbnik gminy - Mirosława Witczak tel. 48-677-30-16 w. 42 e-mail: skarbnik@przylek.pl  

4. Sekretarz - Danuta Bocian tel. 48-677-30-19, e-mail: bocian@przylek.pl,

5. Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych - Andrzej Szewczyk tel. 48-677-30-16 e-mail: szewczyk@przylek.pl

6. Samodzielne stanowisko ds. obsługi rady - referent Stanisława Krakowiak tel. 48-677-30-16 w. 41, e-mail: krakowiak@przylek.pl

7. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - Marianna Gos tel. 48-677-30-16 w. 35, e-mail: gos@przylek.pl

8. Radca prawny - Marta Lerka tel. 0-48-677-30-16

9. Gminna Biblioteka Publiczna

  • Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej - Monika Krześniak tel. 0-48- 677-30-38,
  • Bibliotekarze - Natalia Przepiórka, Joanna Kałużyńska tel. 0-48- 677-30-16 w. 33,
  • Halina Urbanek tel. 0-48-677-50-06

10. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej 

 

Opublikowane przez: Andrzej Szewczyk | Data wprowadzenia: 2003-04-24 09:41:00 | Data modyfikacji: 2012-04-02 18:39:29.
Data wprowadzenia: 2003-04-24 09:41:00
Data modyfikacji: 2012-04-02 18:39:29
Opublikowane przez: Andrzej Szewczyk
 
Dodatkowe Informacje:
Adres:
Urząd Gminy
ul. Przyłęk
26-704
Kierownik Jednostki
Marian Kuś
Kontakt:
Tel: +48 0-48-677-30-16
Fax: +48 0-48-677-30-01
e-mail: przylek@przylek.pl